Warszawski Festiwal Teatralny Młodych w Starej Prochowni

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej zaprasza do udziału w konkursie teatralnym w kategorii młodzieżowej „Warszawski Festiwal Teatralny Młodych w Starej Prochowni”. Konkurs jest skierowany do warszawskich grup młodzieżowych (wiek uczestników 13-21 lat). Termin zgłoszeń upływa 2 kwietnia 2014 roku.

Istniejący od wiosennej edycji 2009 roku WFTM z powodzeniem wpisał się w mapę wydarzeń artystycznych Warszawy. Za każdym razem zaskakuje jurorów i publiczność coraz wyższym poziomem prezentowanych spektakli i odwagą sceniczną młodych aktorów.

Zgłoszenia do konkursu (wypełniona karta zgłoszeniowa zamieszczona poniżej oraz prezentacja spektaklu w formie płyty DVD lub linku do nagrania zamieszczonego w Internecie) można dokonać drogą elektroniczną, na adres info@scek.pl, lub pocztą albo osobiście w siedzibie Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej. Więcej informacji o konkursie znajduje się w Regulaminie zamieszczonym poniżej w pliku do pobrania.

Terminy:

  • Termin zgłoszeń upływa 2 kwietnia 2014 roku (decyduje data wpływu).
  • Lista przedstawień zakwalifikowanych do Festiwalu zostanie ogłoszona 7 kwietnia 2014 r. na stronie internetowej www.scek.pl.
  • Pokazy konkursowe odbywać się będą 11 i 12 kwietnia 2014 r. w Starej Prochowni SCEK, przy ulicy Boleść 2 w Warszawie.
  • Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia 2014 r., o godzinie 19.00, w Starej Prochowni SCEK.

ZAPRASZAMY

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *